Milletvekillerimiz ve Diğer Belediyeler

Milletvekillerimiz

Adana – Tulay Hatımoğulları Oruç

Adana – Kemal Peköz

Ağrı – Berdan Öztürk

Ağrı – Dirayet Dilan Taşdemir

Ağrı – Abdullah Koç

Ankara – Filiz Kerestecioğlu Demir

Antalya – Kemal Bülbül

Batman – Feleknas Uca

Batman – Necdet İpekyüz

Batman – Ayşe Acar Başaran

Batman – Mehmet Ruştu Tiryaki

Bingöl – Erdal Aydemir

Bitlis – Mahmut Celadet Gaydalı

Diyarbakır – Adnan Selçuk Mızraklı

Diyarbakır – Salihe Aydeniz

Diyarbakır – İmam Taşçıer

Diyarbakır – Remziye Tosun

Diyarbakır – Hişyar Özsoy

Diyarbakır – Semra Güzel

Diyarbakır – Garo Paylan

Diyarbakır – Dersim Dağ

Diyarbakır – Musa Farisoğulları

Anetp – Mahmut Toğrul

Hakkari – Leyla Güven

Hakkari – Sait Dede

Hatay – Barış Atay Mengüllüoğlu

Iğdır – Habip Eksik

İstanbul – Pervin Buldan

İstanbul – Musa Piroğlu

İstanbul – Erkan Baş

İstanbul – Erol Katırcıoğlu

İstanbul – Ahmet Şık

İstanbul – Oya Ersoy

İstanbul – Hüda Kaya

İstanbul – Zeynel Özen

İstanbul – Dilşat Canbaz Kaya

İstanbul – Hakkı Saruhan Oluç

İstanbul – Ali Kenanoğlu

İstanbul – Züleyha Gülüm

İzmir – Serpil Kemalbay Pekgözegü

İzmir -Murat Çepni

Kars – Ayhan Bilgen

Kocaeli – Ömer Faruk Gergerlioğlu

Mardin – Mithat Sancar

Mardin – Pero Dündar

Mardin – Tuma Çelik

Mardin – Ebrü Günay

Mersin – Fatma Kurtulan

Mersin – Rıdvan Turan

Muş – Gülüstan Kılıç Koçyiğit

Muş – Mensur Işık

Muş – Şevin Coşkun

Siirt – Meral Danış Beştaş

Siirt – Sıdık Taş

Urfa – Nimetullah Erdoğmuş

Urfa – Ayşe Sürücü

Urfa – Nusrettin Maçin

Urfa – Ömer Öcalan

Şırnak – Hasan Özgüneş

Şırnak – Nuran İmir

Şırnak – Hüseyin Kaçmaz

Dersim – Alican Önlü

Van – Sezai Temelli

Van – Bedia Özgökçe Ertan

Van – Murat Sarısaç

Van – Muazzez Orhan

Van – Tayip Temel

Belediye Eşbaşkanlarımız

ADIYAMAN

KÖmür Beldesi (MERKEZ) – Erkan Karakaş

AĞRI 

Doğubeyazıt – Yıldız Acar ve Cesim Çakan 

Diyadin – Betül Yaşar ve Evren Demir

Patnos – Müşerref Geçer ve Emrah Kılıç

BATMAN – Songül Korkmaz  ve Mehmet Demir

Kozluk – Nazime Avcı ve Ayhan Eren

İkiköprü Beldesi (Beşiri) – Hatice Taş ve Osman Karabulut

Bekirhan Beldesi (Kozluk) – Gülistan Sönük ve Fırat Karabulut 

BİTLİS 

Güroymak – Dilek Ozan ve Hikmet Taşdemir

AMED BÜYÜKŞEHİR (DİYARBAKIR) Hülya Alökmen Uyanık ve Adnan Selçuk Mızraklı 

Bismil – Gülşen Özer ve Orhan Ayaz 

Çınar – Necla Tamriş ve Bedri Kaya

Dicle – Yasemin Üçer ve Felat Aygören

Eğil – Gülistan Ensarioğlu ve Mustafa Akkul

Ergani – Meryem Yıldız ve Ahmet Kaya

Hazro – Gülistan Ekti ve Ahmet Çevik

Kayapınar – Keziban Yılmaz 

Kocaköy – Rojda Nazlier ve Kasım Pervane

Kulp – Fatma Ay ve Mehmet Fatih Taş

Lice – Ruken Yılmaz ve Tarık Mercan

Silvan – Naşide Toprak ve Abbas Hilmi Azizoğlu

Sur – Feyme Filiz Buluttekin ve Cemal Özdemir

Yenişehir – Belgin Diken 

ELAZIĞ  

Sarıcan Beldesi (Karakoçan) – Canan Tağtekin ve Bekir Polat

ERZURUM   

Karaçoban – Remziye Sönmez ve Halit Uğun

Karayazı – Melike Göksu ve Burhanettin Şahin

HAKKARİ – Cihan Karaman

Yüksekova – Remziye Yaşar ve İrfan Sari

IĞDIR –  Eylem Çelik ve Yaşar Akkuş

Halfeli Beldesi (Merkez) – Merve Madak ve Hasan Safa

Hoşhaber Beldesi (Merkez) – Oya Malgaz ve Ahmet Karasu

KARS – Şevin Alaca ve Ayhan Bilgen

MARDİN BÜYÜKŞEHİR – Necla Figan Altındağ ve Ahmet Türk

Derik – Mülkiye Esmez ve Mehmet Şerif Kıran

Kızıltepe – Nilüfer Elik Yılmaz ve Salih Kuday

Mazıdağı – Nalan Özaydın ve İbrahim Çoko

Midyat – Havva Balcı ve Osman Demirci

Nusaybin – Semire Nergiz ve Ferhat Kut

Savur – Gülistan Öncü ve Mehmet Yasin Kalkan

MUŞ 

Bulanık – Eylem Saruca ve Adnan Topçu

Varto – Ülkü Karaaslan ve Mahmut Yalçın

Erentepe Beldesi (Bulanık) – Dilaver Kesik

Altınova Beldesi (Korkut) – Casim Budak

SİİRT – Berivan Helen Işık 

Baykan – Özden Gülmez ve Remzi Sarsılmaz

Kurtalan – Esmer Baran ve Baran Akgül

Gökçebağ Beldesi (Merkez) – Serhat Çiçek

URFA

Suruç – Hatice Çevik ve Abdullah Polat

ŞIRNAK 

Cizre – Berivan Kutlu ve Mehmet Zırığ

İdil – Songül Erden ve Murat Şen

Silopi – Adalet Fidan ve Süleyman Şavluk

Balveren Beldesi (Merkez) – Zahide Erk ve Şihmus Sidar

DERSİM (TUNCELİ)

Akpazar Beldesi (Mazgirt) – Songül Doğan ve Orhan Çelebi

VAN BÜYÜKŞEHİR – Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı

Başkale – Şengül Polat ve Erkan Acar

Erciş – Yıldız Çetin ve Mahmut Pala 

İpekyolu – Şehzade Kurt ve Azim Yacan 

Muradiye – Leyla Balkan ve Yılmaz Şalan 

Özalp – Dilan Örenci ve Yakup Almaç 

Saray – Caziye Duman ve Şahabettin Bilmez 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir